XXVIII Ukrainian Volleyball Championship. Superliga Men


VC Barkom-Kazhany


VC Sertse Podillia

 
 

VC MHP Vinnytsia

SupM Round 1 Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

VC Barkom-Kazhany

73

28

25

3

77

22

2377

1957

15

7

3

1

0

2

3,50

1,215

-

VC Sertse Podillia

64

28

22

6

74

31

2455

2192

14

3

5

3

2

1

2,39

1,120

-

VC MHP Vinnytsia

63

28

21

7

74

35

2525

2274

11

6

4

4

3

0

2,11

1,110

-

Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy

43

28

15

13

56

55

2427

2417

5

4

6

4

3

6

1,02

1,004

-

Novator

41

28

14

14

53

56

2367

2443

5

4

5

4

3

7

0,95

0,969

-

SHVSM-SumDU

21

28

7

21

36

74

2286

2502

0

3

4

4

7

10

0,49

0,914

-

Favoryt

17

28

5

23

30

78

2233

2540

0

1

4

6

3

14

0,38

0,879

-

Burevisnyk-SHVSM

14

28

3

25

32

81

2243

2588

0

0

3

8

7

10

0,40

0,867

-




SupM Round 1 Standing Results Breakdown

Розбиття Результатів

SupM

Команда гість

Barkom

Burevis

Favory

Zbirna

Novato

SHVSM-S

VC MHP

VC Sert

Команда господар

VC Barkom-Kazhany (Barkom)

3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 1

3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 1

3 - 1


0 - 3

3 - 1


3 - 0

Burevisnyk-SHVSM (Burevis)

2 - 3


0 - 3

2 - 3


1 - 3

1 - 3


2 - 3

0 - 3


1 - 3

3 - 2


1 - 3

1 - 3


1 - 3

0 - 3


0 - 3

Favoryt (Favory)

0 - 3


0 - 3

2 - 3


3 - 2

2 - 3


0 - 3

1 - 3


0 - 3

3 - 2


1 - 3

0 - 3


0 - 3

0 - 3


2 - 3

Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy (Zbirna )

0 - 3


1 - 3

3 - 0


3 - 2

3 - 2


3 - 0

3 - 1


3 - 1

3 - 0


3 - 0

0 - 3


2 - 3

2 - 3


3 - 2

Novator (Novato)

2 - 3


0 - 3

2 - 3


3 - 0

3 - 0


3 - 2

3 - 2


2 - 3

3 - 1


3 - 0

0 - 3


2 - 3

1 - 3


0 - 3

SHVSM-SumDU (SHVSM-S)

0 - 3


1 - 3

3 - 2


3 - 2

3 - 1


3 - 2

1 - 3


3 - 2

2 - 3


1 - 3

1 - 3


0 - 3

0 - 3


0 - 3

VC MHP Vinnytsia (VC MHP )

1 - 3


2 - 3

3 - 1


3 - 2

3 - 0


2 - 3

3 - 0


3 - 0

2 - 3


3 - 0

3 - 1


3 - 0

3 - 2


2 - 3

VC Sertse Podillia (VC Sert)

3 - 2


3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 1


3 - 0

2 - 3


3 - 0

3 - 2


3 - 0

1 - 3


3 - 1

кращий бомбардир(очки / партії)

#0

ІванКривобок 4,52(452/100)

#0

АндрійЛевченко 4,06(540/133)

#0

ЮрійТомин 4,02(334/83)

#0

БогданОніпко 3,65(413/113)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#0

ВіталійКучер 0,54(75/138)

#0

ДмитроСухінін 0,54(68/127)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#0

ЮрійСеменюк 1,05(111/106)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#0

ГорденБрова 57%(227/401)

#0

ІванСлинчук 57%(82/145)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#0

ЮрійТомин 55%(272/495)

#0

ВікторШаповал 53%(138/260)

#0

АртемСкороход 52%(209/400)

#0

ОлегШевченко 52%(270/518)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Tomyn Y.
(VC Barkom-Kazhany)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Riabukha K.
(VC MHP Vinnytsia)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Sydorenko V.
(VC Sertse Podillia)

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Kucher V.
(VC MHP Vinnytsia)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Semeniuk I.
(VC Barkom-Kazhany)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Євстратов С.
(Barkom)
ЛІБЕРО 1  
Khlivnenko S.
(Favoryt)
  • ЛІБЕРО 2  
    Antonenko A.
    (SHVSM-SumDU)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Прокопець О.
    (VC MHP)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Hladenko O.
    (VC Barkom-Kazhany)
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Rohozhyn A.
    (Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Levchenko A.
    (Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Iefymenko B.
    (Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Shevchenko O.
    (VC Barkom-Kazhany)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Tomyn Y.
(VC Barkom-Kazhany)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Riabukha K.
(VC MHP Vinnytsia)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Sydorenko V.
(VC Sertse Podillia)

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Kucher V.
(VC MHP Vinnytsia)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Semeniuk I.
(VC Barkom-Kazhany)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Євстратов С.
(Barkom)
ЛІБЕРО 1  
Khlivnenko S.
(Favoryt)
  • ЛІБЕРО 2  
    Antonenko A.
    (SHVSM-SumDU)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Прокопець О.
    (VC MHP)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Hladenko O.
    (VC Barkom-Kazhany)
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Rohozhyn A.
    (Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Levchenko A.
    (Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Iefymenko B.
    (Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Shevchenko O.
    (VC Barkom-Kazhany)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Tomyn Y.
(VC Barkom-Kazhany)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Riabukha K.
(VC MHP Vinnytsia)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Sydorenko V.
(VC Sertse Podillia)

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Kucher V.
(VC MHP Vinnytsia)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Semeniuk I.
(VC Barkom-Kazhany)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Євстратов С.
(Barkom)
ЛІБЕРО 1  
Khlivnenko S.
(Favoryt)
ЛІБЕРО 2  
Antonenko A.
(SHVSM-SumDU)
ПАСУЮЧИЙ 2  
Прокопець О.
(VC MHP)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Hladenko O.
(VC Barkom-Kazhany)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
Iefymenko B.
(Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Rohozhyn A.
(Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
Shevchenko O.
(VC Barkom-Kazhany)
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Levchenko A.
(Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)