XXXIII чемпіонат України серед жіночих команд вищої ліги (сезон 2023/2024)

ВИЩА ЛІГА(жін)


кращий бомбардир(очки / партії)

#15

ЛюбовЯгодіна 4,78(129/27)

#6

ТетянаКозлова 4,41(119/27)

#12

ЯнаЖуравльова 4,08(257/63)

#3

ДіанаВойтюк 3,98(187/47)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#10

ЄвгеніяЦюпа 0,67(28/42)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#12

КарінаЧернюк 1,08(53/49)

#4

ЗлатаДобринь 0,63(26/41)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#4

ЯнаВоронюк 68%(13/19)

#2

ДаріяВітюк 59%(17/29)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#12

КарінаЧернюк 60%(93/154)

#16

ВікторіяГорб 54%(114/210)

#12

ЯнаЖуравльова 54%(202/374)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Горб В.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ-ДЮСШ Орбіта")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Жилінська К.
(Спортивна Академія "Прометей"м.Кам'янске)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Гошилик А.
(Спортивна Академія "Прометей"м.Кам'янске)

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Шевченко С.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ-ДЮСШ Орбіта")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Чернюк К.
(ВК"Полісся-ОШВСМ-ЖДУ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Сьомик А.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОД)
ЛІБЕРО 1  
Воронюк Я.
(ВК"Полісся-ОШВСМ-ЖДУ")
  • ЛІБЕРО 2  
    Гращенко Т.
    ("Нафтуся")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Зотова К.
    ("ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК")
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Таранцова Т.
    ("ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Проніна Є.
    (ВК"Прикарпаття-Олімпія-ДЮСШ№2")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Герасімова І.
    ("Нафтуся")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Кондратюк Д.
    ("Нафтуся")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Войтюк Д.
    (ВК"Університет-ПНУ")

Таблиця

ВЛ(жін)

"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) сезон 2022/2023 років XXXIII чемпіонат України серед жіночих команд вищ Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

Спортивна Академія "Прометей"м.Кам'янске

39

13

13

0

39

3

1039

681

10

3

0

0

0

0

13,00

1,526

-

"Нафтуся"

34

13

12

1

36

10

1105

824

7

3

2

0

0

1

3,60

1,341

-

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ-ДЮСШ Орбіта"

29

13

10

3

34

16

1121

961

5

3

2

1

2

0

2,12

1,166

-

"ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК"

28

13

9

4

31

16

1052

952

5

4

0

1

2

1

1,94

1,105

-

ВК"Полісся-ОШВСМ-ЖДУ"

28

13

9

4

32

17

1098

972

5

3

1

2

1

1

1,88

1,130

-

"Хмельницькі пантери"

24

13

8

5

28

18

997

936

6

1

1

1

2

2

1,56

1,065

-

ВК"Прикарпаття-Олімпія-ДЮСШ№2"

19

13

6

7

23

24

943

1009

4

1

1

2

1

4

0,96

0,935

-

ВК"Університет-ПНУ"

16

13

6

7

20

27

953

1042

2

2

2

0

2

5

0,74

0,915

-

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

16

13

5

8

22

25

1022

1060

4

1

0

1

5

2

0,88

0,964

-

"Збірна Полтавської обл.-Полтавщина-ПНПУ"

12

13

4

9

14

28

859

949

3

1

0

0

2

7

0,50

0,905

-

"Університет-ШВСМ"

11

13

4

9

15

30

919

1031

2

1

1

0

3

6

0,50

0,891

-

ВК "Кривбас"

9

13

3

10

12

33

885

1028

1

1

1

1

1

8

0,36

0,861

-

МСК"Дніпро-КДЮСШ№1 ЧМР"

8

13

2

11

13

35

941

1135

0

2

0

2

3

6

0,37

0,829

-

"Спортліцей"

0

13

0

13

2

39

684

1038

0

0

0

0

2

11

0,05

0,659

-




"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) сезон 2022/2023 років XXXIII чемпіонат України серед жіночих команд вищ Standing Results Breakdown

Розбиття Результатів

"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) сезон 2022/2023 років

Команда гість

"Збірна Полтавс

"Нафтус

"Орбіта

"Спортліцей"

"Універ

"Хмельницькі па

"ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ №

ВК "Кри

ВК"Волл

ВК"Олімпія"

ВК"Полісся-ОШВС

ВК"Унів

МСК"Дні

Спортив

Команда господар

"Збірна Полтавської обл.-Полтавщина-ПНПУ" ("Збірна Полтавс)

0 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

0 - 3

1 - 3

"Нафтуся" ("Нафтус)

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

0 - 3

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ-ДЮСШ Орбіта" ("Орбіта)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

"Спортліцей" ("Спортліцей")

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

"Університет-ШВСМ" ("Універ)

3 - 0

1 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 1

1 - 3

"Хмельницькі пантери" ("Хмельницькі па)

3 - 0

1 - 3

0 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 0

"ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК" ("ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ №)

1 - 3

2 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 1

0 - 3

ВК "Кривбас" (ВК "Кри)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 1

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ" (ВК"Волл)

3 - 0

1 - 3

1 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 0

ВК"Прикарпаття-Олімпія-ДЮСШ№2" (ВК"Олімпія")

3 - 0

3 - 0

2 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 1

ВК"Полісся-ОШВСМ-ЖДУ" (ВК"Полісся-ОШВС)

3 - 1

2 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

ВК"Університет-ПНУ" (ВК"Унів)

3 - 0

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

МСК"Дніпро-КДЮСШ№1 ЧМР" (МСК"Дні)

0 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 1

3 - 1

2 - 3

0 - 3

Спортивна Академія "Прометей"м.Кам'янске (Спортив)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Горб В.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ-ДЮСШ Орбіта")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Жилінська К.
(Спортивна Академія "Прометей"м.Кам'янске)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Гошилик А.
(Спортивна Академія "Прометей"м.Кам'янске)

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Шевченко С.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ-ДЮСШ Орбіта")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Чернюк К.
(ВК"Полісся-ОШВСМ-ЖДУ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Сьомик А.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОД)
ЛІБЕРО 1  
Воронюк Я.
(ВК"Полісся-ОШВСМ-ЖДУ")
  • ЛІБЕРО 2  
    Гращенко Т.
    ("Нафтуся")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Зотова К.
    ("ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК")
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Таранцова Т.
    ("ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Проніна Є.
    (ВК"Прикарпаття-Олімпія-ДЮСШ№2")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Герасімова І.
    ("Нафтуся")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Кондратюк Д.
    ("Нафтуся")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Войтюк Д.
    (ВК"Університет-ПНУ")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Горб В.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ-ДЮСШ Орбіта")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Жилінська К.
(Спортивна Академія "Прометей"м.Кам'янске)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Гошилик А.
(Спортивна Академія "Прометей"м.Кам'янске)

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Шевченко С.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ-ДЮСШ Орбіта")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Чернюк К.
(ВК"Полісся-ОШВСМ-ЖДУ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Сьомик А.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОД)
ЛІБЕРО 1  
Воронюк Я.
(ВК"Полісся-ОШВСМ-ЖДУ")
ЛІБЕРО 2  
Гращенко Т.
("Нафтуся")
ПАСУЮЧИЙ 2  
Зотова К.
("ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК")
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Таранцова Т.
("ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
Кондратюк Д.
("Нафтуся")
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Проніна Є.
(ВК"Прикарпаття-Олімпія-ДЮСШ№2")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
Войтюк Д.
(ВК"Університет-ПНУ")
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Герасімова І.
("Нафтуся")