Дитяча ліга 2008 (дівчата)


  • 22.05.2024 - 11:00

    Збірна Вінницької області м. Вінниця МДЮСШ №3 - м.

    ШВ “GORGONA” м. Кропивницький 2008 р.н.

    3 - 1

    25/16  25/21  23/25  25/9

  • 22.05.2024 - 12:45

    Спортліцей м. Біла Церква 2008 р.н.

    МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв 2008 р.н.

    3 - 0

    25/15  25/17  25/10

  • 22.05.2024 - 14:30

    ОДЮСШ м. Луцьк 2008 р.н.

    Збірна Полтавської області м.Лохвиця 2008 р.н.

    3 - 0

    25/11  25/16  25/16

  • 22.05.2024 - 16:15

    ДЮСШ м. Прилуки 2008 р.н.

    «АВІОН» Паланської с/р, Уманського району Черкаськ

    3 - 0

    25/22  25/6  25/11

  • 23.05.2024 - 09:00

    Збірна Полтавської області м.Лохвиця 2008 р.н.

    ДЮСШ м. Прилуки 2008 р.н.

    0 - 3

    14/25  18/25  12/25

  • 23.05.2024 - 10:45

    КЗ "ПСДЮСШОР №2" м. Полтава 2008 р.н.

    ОДЮСШ м. Луцьк 2008 р.н.

    0 - 3

    17/25  19/25  18/25

  • 23.05.2024 - 12:30

    ШВ “GORGONA” м. Кропивницький 2008 р.н.

    Спортліцей м. Біла Церква 2008 р.н.

    0 - 3

    21/25  28/30  20/25

  • 23.05.2024 - 14:15

    КДЮСШ №1 м. Черкаси 2008 р.н.

    Збірна Вінницької області м. Вінниця МДЮСШ №3 - м.

    0 - 3

    20/25  16/25  17/25

  • 23.05.2024 - 15:45

    ДЮСШ м. Прилуки 2008 р.н.

    КЗ "ПСДЮСШОР №2" м. Полтава 2008 р.н.

    3 - 1

    25/19  16/25  25/11  25/11

  • 23.05.2024 - 17:15

    «АВІОН» Паланської с/р, Уманського району Черкаськ

    Збірна Полтавської області м.Лохвиця 2008 р.н.

    3 - 2

    25/12  18/25  15/25  25/19  15/10

  • 23.05.2024 - 18:45

    Спортліцей м. Біла Церква 2008 р.н.

    КДЮСШ №1 м. Черкаси 2008 р.н.

    3 - 1

    25/11  25/5  21/25  25/16

  • 23.05.2024 - 20:15

    МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв 2008 р.н.

    ШВ “GORGONA” м. Кропивницький 2008 р.н.

    0 - 3

    16/25  14/25  17/25

  • 24.05.2024 - 11:00

    КДЮСШ №1 м. Черкаси 2008 р.н.

    МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв 2008 р.н.

    3 - 0

    25/23  25/18  25/20

  • 24.05.2024 - 12:45

    Збірна Вінницької області м. Вінниця МДЮСШ №3 - м.

    Спортліцей м. Біла Церква 2008 р.н.

    2 - 3

    19/25  25/21  25/22  25/27  11/15

  • 24.05.2024 - 14:30

    КЗ "ПСДЮСШОР №2" м. Полтава 2008 р.н.

    «АВІОН» Паланської с/р, Уманського району Черкаськ

    3 - 2

    25/18  25/16  12/25  20/25  15/11

  • 24.05.2024 - 16:15

    ОДЮСШ м. Луцьк 2008 р.н.

    ДЮСШ м. Прилуки 2008 р.н.

    1 - 3

    25/20  21/25  11/25  20/25

  • 25.05.2024 - 11:00

    «АВІОН» Паланської с/р, Уманського району Черкаськ

    ОДЮСШ м. Луцьк 2008 р.н.

    0 - 3

    13/25  21/25  12/25

  • 25.05.2024 - 12:45

    Збірна Полтавської області м.Лохвиця 2008 р.н.

    КЗ "ПСДЮСШОР №2" м. Полтава 2008 р.н.

    0 - 3

    16/25  19/25  12/25

  • 25.05.2024 - 14:30

    МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв 2008 р.н.

    Збірна Вінницької області м. Вінниця МДЮСШ №3 - м.

    0 - 3

    11/25  17/25  24/26

  • 25.05.2024 - 16:15

    ШВ “GORGONA” м. Кропивницький 2008 р.н.

    КДЮСШ №1 м. Черкаси 2008 р.н.

    3 - 2

    25/17  24/26  29/27  26/28  16/14

  • 26.05.2024 - 08:30

    Збірна Полтавської області м.Лохвиця 2008 р.н.

    МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв 2008 р.н.

    1 - 3

    21/25  19/25  25/22  22/25

  • 26.05.2024 - 10:15

    «АВІОН» Паланської с/р, Уманського району Черкаськ

    КДЮСШ №1 м. Черкаси 2008 р.н.

    3 - 0

    25/21  25/22  25/16

  • 26.05.2024 - 12:00

    КЗ "ПСДЮСШОР №2" м. Полтава 2008 р.н.

    ШВ “GORGONA” м. Кропивницький 2008 р.н.

    3 - 0

    25/14  25/23  25/18

  • 26.05.2024 - 13:45

    ОДЮСШ м. Луцьк 2008 р.н.

    Збірна Вінницької області м. Вінниця МДЮСШ №3 - м.

    0 - 3

    23/25  15/25  24/26

  • 26.05.2024 - 15:30

    ДЮСШ м. Прилуки 2008 р.н.

    Спортліцей м. Біла Церква 2008 р.н.

    3 - 2

    25/13  22/25  25/22  20/25  15/6

    
22.05.2024 - 11:00

Збірна Вінницької області м. Вінниця МДЮСШ №3 - м.

ШВ “GORGONA” м. Кропивницький 2008 р.н.

3 - 1

25/16  25/21  23/25  25/9

22.05.2024 - 12:45

Спортліцей м. Біла Церква 2008 р.н.

МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв 2008 р.н.

3 - 0

25/15  25/17  25/10

22.05.2024 - 14:30

ОДЮСШ м. Луцьк 2008 р.н.

Збірна Полтавської області м.Лохвиця 2008 р.н.

3 - 0

25/11  25/16  25/16

22.05.2024 - 16:15

ДЮСШ м. Прилуки 2008 р.н.

«АВІОН» Паланської с/р, Уманського району Черкаськ

3 - 0

25/22  25/6  25/11

23.05.2024 - 09:00

Збірна Полтавської області м.Лохвиця 2008 р.н.

ДЮСШ м. Прилуки 2008 р.н.

0 - 3

14/25  18/25  12/25

23.05.2024 - 10:45

КЗ "ПСДЮСШОР №2" м. Полтава 2008 р.н.

ОДЮСШ м. Луцьк 2008 р.н.

0 - 3

17/25  19/25  18/25

23.05.2024 - 12:30

ШВ “GORGONA” м. Кропивницький 2008 р.н.

Спортліцей м. Біла Церква 2008 р.н.

0 - 3

21/25  28/30  20/25

23.05.2024 - 14:15

КДЮСШ №1 м. Черкаси 2008 р.н.

Збірна Вінницької області м. Вінниця МДЮСШ №3 - м.

0 - 3

20/25  16/25  17/25

23.05.2024 - 15:45

ДЮСШ м. Прилуки 2008 р.н.

КЗ "ПСДЮСШОР №2" м. Полтава 2008 р.н.

3 - 1

25/19  16/25  25/11  25/11

23.05.2024 - 17:15

«АВІОН» Паланської с/р, Уманського району Черкаськ

Збірна Полтавської області м.Лохвиця 2008 р.н.

3 - 2

25/12  18/25  15/25  25/19  15/10

23.05.2024 - 18:45

Спортліцей м. Біла Церква 2008 р.н.

КДЮСШ №1 м. Черкаси 2008 р.н.

3 - 1

25/11  25/5  21/25  25/16

23.05.2024 - 20:15

МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв 2008 р.н.

ШВ “GORGONA” м. Кропивницький 2008 р.н.

0 - 3

16/25  14/25  17/25

24.05.2024 - 11:00

КДЮСШ №1 м. Черкаси 2008 р.н.

МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв 2008 р.н.

3 - 0

25/23  25/18  25/20

24.05.2024 - 12:45

Збірна Вінницької області м. Вінниця МДЮСШ №3 - м.

Спортліцей м. Біла Церква 2008 р.н.

2 - 3

19/25  25/21  25/22  25/27  11/15

24.05.2024 - 14:30

КЗ "ПСДЮСШОР №2" м. Полтава 2008 р.н.

«АВІОН» Паланської с/р, Уманського району Черкаськ

3 - 2

25/18  25/16  12/25  20/25  15/11

24.05.2024 - 16:15

ОДЮСШ м. Луцьк 2008 р.н.

ДЮСШ м. Прилуки 2008 р.н.

1 - 3

25/20  21/25  11/25  20/25

25.05.2024 - 11:00

«АВІОН» Паланської с/р, Уманського району Черкаськ

ОДЮСШ м. Луцьк 2008 р.н.

0 - 3

13/25  21/25  12/25

25.05.2024 - 12:45

Збірна Полтавської області м.Лохвиця 2008 р.н.

КЗ "ПСДЮСШОР №2" м. Полтава 2008 р.н.

0 - 3

16/25  19/25  12/25

25.05.2024 - 14:30

МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв 2008 р.н.

Збірна Вінницької області м. Вінниця МДЮСШ №3 - м.

0 - 3

11/25  17/25  24/26

25.05.2024 - 16:15

ШВ “GORGONA” м. Кропивницький 2008 р.н.

КДЮСШ №1 м. Черкаси 2008 р.н.

3 - 2

25/17  24/26  29/27  26/28  16/14

26.05.2024 - 08:30

Збірна Полтавської області м.Лохвиця 2008 р.н.

МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв 2008 р.н.

1 - 3

21/25  19/25  25/22  22/25

26.05.2024 - 10:15

«АВІОН» Паланської с/р, Уманського району Черкаськ

КДЮСШ №1 м. Черкаси 2008 р.н.

3 - 0

25/21  25/22  25/16

26.05.2024 - 12:00

КЗ "ПСДЮСШОР №2" м. Полтава 2008 р.н.

ШВ “GORGONA” м. Кропивницький 2008 р.н.

3 - 0

25/14  25/23  25/18

26.05.2024 - 13:45

ОДЮСШ м. Луцьк 2008 р.н.

Збірна Вінницької області м. Вінниця МДЮСШ №3 - м.

0 - 3

23/25  15/25  24/26

26.05.2024 - 15:30

ДЮСШ м. Прилуки 2008 р.н.

Спортліцей м. Біла Церква 2008 р.н.

3 - 2

25/13  22/25  25/22  20/25  15/6

Таблиця

Група ВхГ