XXX Чемпіонат України серед жіночих команд суперліги сезону 2020/2021 років

Супер (жін)

XXX Чемпіонат України. Суперліга (жінки) сезон 2020/2021 років

select
XXX Чемпіонат України. Суперліга (жінки) сезон 2020/2021 років І етап Matches

І тур

11.09.2020 - 16:00

СК "Прометей"

11.09.2020 - 16:00

11.09.2020 - 16:00

"Хімік"

3 - 0

"Університет-ШВСМ"

Босенко Володимир
Лемещук Сергій

11.09.2020 - 16:00

3 - 0

"Хімік"

"Університет-ШВСМ"

11.09.2020 - 16:00

СЗ ОДЮСШ

11.09.2020 - 16:00

11.09.2020 - 16:00

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

0 - 3

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

Льопа Андрій
Іванов Олег

11.09.2020 - 16:00

0 - 3

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

11.09.2020 - 18:00

СК Слобожанський

11.09.2020 - 18:00

11.09.2020 - 18:00

"Аланта"

0 - 3

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

Гранько Катерина
Умінський Євген

11.09.2020 - 18:00

0 - 3

"Аланта"

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

11.09.2020 - 19:00

СК "Прометей"

11.09.2020 - 19:00

11.09.2020 - 19:00

СК "Прометей"

3 - 0

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

Лемещук Сергій
Босенко Володимир

11.09.2020 - 19:00

3 - 0

СК "Прометей"

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

11.09.2020 - 19:00

СЗ ОДЮСШ

11.09.2020 - 19:00

11.09.2020 - 19:00

"Галичанка-ЗНУ"

0 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

Іванов Олег
Льопа Андрій

11.09.2020 - 19:00

0 - 3

"Галичанка-ЗНУ"

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

12.09.2020 - 11:00

СК "Прометей"

12.09.2020 - 11:00

12.09.2020 - 11:00

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

0 - 3

"Хімік"

Лемещук Сергій
Босенко Володимир

12.09.2020 - 11:00

0 - 3

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

"Хімік"

12.09.2020 - 11:00

СЗ ОДЮСШ

12.09.2020 - 11:00

12.09.2020 - 11:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

3 - 0

"Галичанка-ЗНУ"

Льопа Андрій
Іванов Олег

12.09.2020 - 11:00

3 - 0

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

"Галичанка-ЗНУ"

12.09.2020 - 14:00

СК "Прометей"

12.09.2020 - 14:00

12.09.2020 - 14:00

"Університет-ШВСМ"

0 - 3

СК "Прометей"

Босенко Володимир
Лемещук Сергій

12.09.2020 - 14:00

0 - 3

"Університет-ШВСМ"

СК "Прометей"

12.09.2020 - 14:00

СЗ ОДЮСШ

12.09.2020 - 14:00

12.09.2020 - 14:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

3 - 2

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

Іванов Олег
Льопа Андрій

12.09.2020 - 14:00

3 - 2

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"



ІІ тур

18.09.2020 - 16:00

СК ПНПУ

18.09.2020 - 16:00

18.09.2020 - 16:00

"Університет-ШВСМ"

0 - 3

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

Копач Віталій
Паєвський Володимир

18.09.2020 - 16:00

0 - 3

"Університет-ШВСМ"

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

18.09.2020 - 16:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

18.09.2020 - 16:00

18.09.2020 - 16:00

"Аланта"

0 - 3

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

Ковальчук Андрій
Паршин Віталій

18.09.2020 - 16:00

0 - 3

"Аланта"

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

18.09.2020 - 17:00

ФСК Олімп

18.09.2020 - 17:00

18.09.2020 - 17:00

"Хімік"

1 - 3

СК "Прометей"

Босенко Володимир
Медвідь Михайло

18.09.2020 - 17:00

1 - 3

"Хімік"

СК "Прометей"

18.09.2020 - 19:00

СК ПНПУ

18.09.2020 - 19:00

18.09.2020 - 19:00

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

2 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

Паєвський Володимир
Копач Віталій

18.09.2020 - 19:00

2 - 3

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

18.09.2020 - 19:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

18.09.2020 - 19:00

18.09.2020 - 19:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

3 - 0

"Галичанка-ЗНУ"

Паршин Віталій
Ковальчук Андрій

18.09.2020 - 19:00

3 - 0

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

"Галичанка-ЗНУ"

19.09.2020 - 11:00

СК ПНПУ

19.09.2020 - 11:00

19.09.2020 - 11:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

3 - 0

"Університет-ШВСМ"

Копач Віталій
Паєвський Володимир

19.09.2020 - 11:00

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

"Університет-ШВСМ"

19.09.2020 - 11:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

19.09.2020 - 11:00

19.09.2020 - 11:00

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

3 - 2

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

Паршин Віталій
Ковальчук Андрій

19.09.2020 - 11:00

3 - 2

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

19.09.2020 - 14:00

СК ПНПУ

19.09.2020 - 14:00

19.09.2020 - 14:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

3 - 2

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

Паєвський Володимир
Копач Віталій

19.09.2020 - 14:00

3 - 2

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

19.09.2020 - 14:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

19.09.2020 - 14:00

19.09.2020 - 14:00

"Галичанка-ЗНУ"

1 - 3

"Аланта"

Ковальчук Андрій
Паршин Віталій

19.09.2020 - 14:00

1 - 3

"Галичанка-ЗНУ"

"Аланта"



ІІІ тур

09.10.2020 - 16:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

09.10.2020 - 16:00

09.10.2020 - 16:00

"Університет-ШВСМ"

1 - 3

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

Копач Віталій
Лемещук Сергій

09.10.2020 - 16:00

1 - 3

"Університет-ШВСМ"

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

09.10.2020 - 16:00

СК ЗНУ

09.10.2020 - 16:00

09.10.2020 - 16:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

3 - 1

"Аланта"

Гранько Катерина
Босенко Володимир

09.10.2020 - 16:00

3 - 1

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

"Аланта"

09.10.2020 - 19:00

СК ЗНУ

09.10.2020 - 19:00

09.10.2020 - 19:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

0 - 3

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

Босенко Володимир
Гранько Катерина

09.10.2020 - 19:00

0 - 3

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

10.10.2020 - 10:00

СК ЗНУ

10.10.2020 - 10:00

10.10.2020 - 10:00

"Аланта"

1 - 3

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

Гранько Катерина
Босенко Володимир

10.10.2020 - 10:00

1 - 3

"Аланта"

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

10.10.2020 - 13:00

СК ЗНУ

10.10.2020 - 13:00

10.10.2020 - 13:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

Босенко Володимир
Гранько Катерина

10.10.2020 - 13:00

3 - 0

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

10.12.2020 - 16:00

СК "Прометей"

10.12.2020 - 16:00

10.12.2020 - 16:00

"Хімік"

3 - 1

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

Паєвський Володимир
Гранько Катерина

10.12.2020 - 16:00

3 - 1

"Хімік"

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

10.12.2020 - 19:00

СК "Прометей"

10.12.2020 - 19:00

10.12.2020 - 19:00

СК "Прометей"

3 - 0

"Галичанка-ЗУНУ"

Гранько Катерина
Паєвський Володимир

10.12.2020 - 19:00

3 - 0

СК "Прометей"

"Галичанка-ЗУНУ"

11.12.2020 - 11:00

СК "Прометей"

11.12.2020 - 11:00

11.12.2020 - 11:00

"Галичанка-ЗУНУ"

0 - 3

"Хімік"

Гранько Катерина
Паєвський Володимир

11.12.2020 - 11:00

0 - 3

"Галичанка-ЗУНУ"

"Хімік"

11.12.2020 - 14:00

СК "Прометей"

11.12.2020 - 14:00

11.12.2020 - 14:00

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

0 - 3

СК "Прометей"

Паєвський Володимир
Гранько Катерина

11.12.2020 - 14:00

0 - 3

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

СК "Прометей"



IV тур

16.10.2020 - 16:00

СК ЗНУ #1

16.10.2020 - 16:00

16.10.2020 - 16:00

"Галичанка-ЗУНУ"

3 - 0

"Університет-ШВСМ"

Паршин Віталій
Ковальчук Андрій

16.10.2020 - 16:00

3 - 0

"Галичанка-ЗУНУ"

"Університет-ШВСМ"

16.10.2020 - 16:00

СК Слобожанський

16.10.2020 - 16:00

16.10.2020 - 16:00

"Аланта"

0 - 3

"Хімік"

Умінський Євген
Іванов Олег

16.10.2020 - 16:00

0 - 3

"Аланта"

"Хімік"

16.10.2020 - 19:00

СК ЗНУ #1

16.10.2020 - 19:00

16.10.2020 - 19:00

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

3 - 0

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

Ковальчук Андрій
Паршин Віталій

16.10.2020 - 19:00

3 - 0

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

17.10.2020 - 11:00

СК ЗНУ #1

17.10.2020 - 11:00

17.10.2020 - 11:00

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

2 - 3

"Галичанка-ЗУНУ"

Ковальчук Андрій
Паршин Віталій

17.10.2020 - 11:00

2 - 3

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

"Галичанка-ЗУНУ"

17.10.2020 - 11:00

СК Слобожанський

17.10.2020 - 11:00

17.10.2020 - 11:00

СК "Прометей"

3 - 0

"Аланта"

Іванов Олег
Умінський Євген

17.10.2020 - 11:00

3 - 0

СК "Прометей"

"Аланта"

17.10.2020 - 14:00

СК ЗНУ #1

17.10.2020 - 14:00

17.10.2020 - 14:00

"Університет-ШВСМ"

0 - 3

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

Паршин Віталій
Ковальчук Андрій

17.10.2020 - 14:00

0 - 3

"Університет-ШВСМ"

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

14.11.2020 - 18:00

СК "Прометей"

14.11.2020 - 18:00

14.11.2020 - 18:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

0 - 3

СК "Прометей"

Умінський Євген
Льопа Андрій

14.11.2020 - 18:00

0 - 3

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

СК "Прометей"

26.11.2020 - 16:00

СЗ НВК #26

26.11.2020 - 16:00

26.11.2020 - 16:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

3 - 1

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

Іванов Олег
Осадчий Олександр

26.11.2020 - 16:00

3 - 1

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

28.01.2021 - 15:30

СК "Прометей"

28.01.2021 - 15:30

28.01.2021 - 15:30

"Хімік"

3 - 0

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

Гранько Катерина
Умінський Євген

28.01.2021 - 15:30

3 - 0

"Хімік"

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"



V тур

18.11.2020 - 16:30

СК Динамо

18.11.2020 - 16:30

18.11.2020 - 16:30

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

3 - 2

"Галичанка-ЗУНУ"

Овчарук Сергій
Босенко Володимир

18.11.2020 - 16:30

3 - 2

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

"Галичанка-ЗУНУ"

19.11.2020 - 16:00

СК ПНПУ

19.11.2020 - 16:00

19.11.2020 - 16:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

3 - 0

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

Льопа Андрій
Елькін Максим

19.11.2020 - 16:00

3 - 0

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

19.11.2020 - 16:00

СЗ ОДЮСШ

19.11.2020 - 16:00

19.11.2020 - 16:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

0 - 3

СК "Прометей"

Гулька Сергій
Осадчий Олександр

19.11.2020 - 16:00

0 - 3

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

СК "Прометей"

19.11.2020 - 19:00

СК ПНПУ

19.11.2020 - 19:00

19.11.2020 - 19:00

"Аланта"

3 - 1

"Університет-ШВСМ"

Елькін Максим
Льопа Андрій

19.11.2020 - 19:00

3 - 1

"Аланта"

"Університет-ШВСМ"

19.11.2020 - 19:00

СЗ ОДЮСШ

19.11.2020 - 19:00

19.11.2020 - 19:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

0 - 3

"Хімік"

Осадчий Олександр
Гулька Сергій

19.11.2020 - 19:00

0 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

"Хімік"

20.11.2020 - 11:00

СК ПНПУ

20.11.2020 - 11:00

20.11.2020 - 11:00

"Університет-ШВСМ"

0 - 3

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

Елькін Максим
Льопа Андрій

20.11.2020 - 11:00

0 - 3

"Університет-ШВСМ"

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

20.11.2020 - 11:00

СЗ ОДЮСШ

20.11.2020 - 11:00

20.11.2020 - 11:00

"Хімік"

3 - 0

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

Осадчий Олександр
Гулька Сергій

20.11.2020 - 11:00

3 - 0

"Хімік"

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

20.11.2020 - 14:00

СК ПНПУ

20.11.2020 - 14:00

20.11.2020 - 14:00

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

0 - 3

"Аланта"

Льопа Андрій
Елькін Максим

20.11.2020 - 14:00

0 - 3

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

"Аланта"