Кубок України серед жіночих команд сезону 2020/2021 років


  • 25.09.2020 - 16:00

    "Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

    СК "Прометей-2-ДДТУ"

    0 - 3

    17/25  22/25  20/25

  • 25.09.2020 - 16:00

    Білозгар-Медуніверситет

    Новатор-ХНУ

    3 - 0

    25/12  25/16  25/9

  • 25.09.2020 - 17:00

    "Рись ДНЗ "ВПУ-34"-ДЮСШ"

    ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

    0 - 3

    11/25  22/25  23/25

  • 25.09.2020 - 19:00

    СК "Балта"-БПК

    "ФОГТЛАНД"

    0 - 3

    24/26  21/25  24/26

  • 25.09.2020 - 19:00

    "Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

    НУФВСУ

    3 - 1

    25/23  19/25  25/23  25/15

  • 25.09.2020 - 19:00

    Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

    Волейбольний клуб "Іскра"

    3 - 0

    25/19  29/27  25/17

  • 26.09.2020 - 12:00

    Новатор-ХНУ

    НУФВСУ

    0 - 3

    20/25  19/25  19/25

  • 26.09.2020 - 13:00

    "ФОГТЛАНД"

    СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

    1 - 0

    25/16  0/0  0/0

  • 26.09.2020 - 13:00

    ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

    "Олімпія-ДЮСШ №2-Коледж фізичного виховання"

    3 - 1

    11/25  25/12  25/21  25/16

  • 26.09.2020 - 15:00

    Білозгар-Медуніверситет

    "Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

    3 - 1

    25/17  25/9  23/25  25/12

  • 26.09.2020 - 16:00

    Волейбольний клуб "Іскра"

    СК "Прометей-2-ДДТУ"

    0 - 3

    15/25  21/25  0/25

  • 26.09.2020 - 19:00

    Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

    "Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

    3 - 1

    16/25  25/14  25/16  25/20

  • 27.09.2020 - 10:00

    "Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

    Новатор-ХНУ

    3 - 0

    25/10  25/19  25/19

  • 27.09.2020 - 11:00

    "Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

    Волейбольний клуб "Іскра"

    0 - 3

    26/28  18/25  17/25

  • 27.09.2020 - 11:00

    СК "Балта"-БПК

    СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

    3 - 0

    25/18  25/23  25/9

  • 27.09.2020 - 12:00

    "Рись ДНЗ "ВПУ-34"-ДЮСШ"

    "Олімпія-ДЮСШ №2-Коледж фізичного виховання"

    3 - 0

    25/17  25/22  25/21

  • 27.09.2020 - 13:00

    НУФВСУ

    Білозгар-Медуніверситет

    0 - 3

    15/25  12/25  17/25

  • 27.09.2020 - 14:00

    СК "Прометей-2-ДДТУ"

    Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

    2 - 3

    25/18  22/25  23/25  25/16  10/15

    
25.09.2020 - 16:00

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

СК "Прометей-2-ДДТУ"

0 - 3

17/25  22/25  20/25

25.09.2020 - 16:00

Білозгар-Медуніверситет

Новатор-ХНУ

3 - 0

25/12  25/16  25/9

25.09.2020 - 17:00

"Рись ДНЗ "ВПУ-34"-ДЮСШ"

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

0 - 3

11/25  22/25  23/25

25.09.2020 - 19:00

СК "Балта"-БПК

"ФОГТЛАНД"

0 - 3

24/26  21/25  24/26

25.09.2020 - 19:00

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

НУФВСУ

3 - 1

25/23  19/25  25/23  25/15

25.09.2020 - 19:00

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

Волейбольний клуб "Іскра"

3 - 0

25/19  29/27  25/17

26.09.2020 - 12:00

Новатор-ХНУ

НУФВСУ

0 - 3

20/25  19/25  19/25

26.09.2020 - 13:00

"ФОГТЛАНД"

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

1 - 0

25/16  0/0  0/0

26.09.2020 - 13:00

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

"Олімпія-ДЮСШ №2-Коледж фізичного виховання"

3 - 1

11/25  25/12  25/21  25/16

26.09.2020 - 15:00

Білозгар-Медуніверситет

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

3 - 1

25/17  25/9  23/25  25/12

26.09.2020 - 16:00

Волейбольний клуб "Іскра"

СК "Прометей-2-ДДТУ"

0 - 3

15/25  21/25  0/25

26.09.2020 - 19:00

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

3 - 1

16/25  25/14  25/16  25/20

27.09.2020 - 10:00

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

Новатор-ХНУ

3 - 0

25/10  25/19  25/19

27.09.2020 - 11:00

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

Волейбольний клуб "Іскра"

0 - 3

26/28  18/25  17/25

27.09.2020 - 11:00

СК "Балта"-БПК

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

3 - 0

25/18  25/23  25/9

27.09.2020 - 12:00

"Рись ДНЗ "ВПУ-34"-ДЮСШ"

"Олімпія-ДЮСШ №2-Коледж фізичного виховання"

3 - 0

25/17  25/22  25/21

27.09.2020 - 13:00

НУФВСУ

Білозгар-Медуніверситет

0 - 3

15/25  12/25  17/25

27.09.2020 - 14:00

СК "Прометей-2-ДДТУ"

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

2 - 3

25/18  22/25  23/25  25/16  10/15

кращий бомбардир(очки / партії)

#15

ОльгаКачур 5,67(17/3)

#15

ГаннаДубова 4,5(18/4)

#18

ІринаНогіна 4,5(18/4)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#15

ГаннаДубова 59%(13/22)

#15

ОльгаКачур 50%(15/30)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Біряєва О.
(Волейбольний клуб "Іскра")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Стравінскайте Д.
(СК "Балта"-БПК)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Капланська М.
(СК "Прометей-2-ДДТУ")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Лижіна О.
(Волейбольний клуб "Іскра")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Святенко А.
(Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Елькіна О.
(ФОГТЛАНД)
ЛІБЕРО 1  
Гращенко Т.
(СК "Балта"-БПК)
  • ЛІБЕРО 2  
    Ковальчук А.
    (Білозгар-Медуніверситет)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Лазуренко Є.
    (Білозгар)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Охрімчук І.
    ("Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК)
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Костенко Д.
    (Волейбольний клуб "Іскра")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Старостенко К.
    (СК "Прометей-2-ДДТУ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Ногіна І.
    (Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР)
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Булаковська В.
    ("Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК)

Таблиця

КУ (ІІІ етап)

  
Вигр
М'ячі
No records to display.

КУ (Фінал)

  
Вигр
М'ячі
No records to display.

Таблиця

КУ (І етап)

Кубок України серед жіночих команд сезону 2020/2021 років. І етап І етап Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

Білозгар-Медуніверситет

9

3

3

0

9

1

248

144

2

1

0

0

0

0

9,00

1,722

-

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

8

3

3

0

9

3

269

243

1

1

1

0

0

0

3,00

1,107

-

СК "Прометей-2-ДДТУ"

7

3

2

1

8

3

255

194

2

0

0

1

0

0

2,67

1,314

-

"ФОГТЛАНД"

6

2

2

0

6

0

152

105

2

0

0

0

0

0

-

1,448

-

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

6

2

2

0

6

1

161

130

1

1

0

0

0

0

6,00

1,238

-

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

6

3

2

1

7

4

232

227

1

1

0

0

1

0

1,75

1,022

-

СК "Балта"-БПК

3

2

1

1

3

3

144

127

1

0

0

0

0

1

1,00

1,134

-

"Рись ДНЗ "ВПУ-34"-ДЮСШ"

3

2

1

1

3

3

131

135

1

0

0

0

0

1

1,00

0,970

-

НУФВСУ

3

3

1

2

4

6

200

227

1

0

0

0

1

1

0,67

0,881

-

Волейбольний клуб "Іскра"

3

3

1

2

3

6

177

215

1

0

0

0

0

2

0,50

0,823

-

"Олімпія-ДЮСШ №2-Коледж фізичного виховання"

0

2

0

2

1

6

134

161

0

0

0

0

1

1

0,17

0,832

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

0

2

0

2

0

6

86

150

0

0

0

0

0

2

0,00

0,573

-

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

0

3

0

3

1

9

195

244

0

0

0

0

1

2

0,11

0,799

-

Новатор-ХНУ

0

3

0

3

0

9

143

225

0

0

0

0

0

3

0,00

0,636

-




Кубок України серед жіночих команд сезону 2020/2021 років. І етап І етап Standing Results Breakdown

Розбиття Результатів

Кубок України серед жіночих команд сезону 2020/2021 років. І етап

Команда гість

"Регіна

Білозга

Волейбо

"Олімпі

Збірна

Новатор

НУФВСУ

"Рись Д

СК "Рад

СК "Бал

СК "Про

"ФОГТЛА

ВК "Бук

"Южанка

Команда господар

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР" ("Регіна)

3 - 0

3 - 1

Білозгар-Медуніверситет (Білозга)

3 - 1

3 - 0

Волейбольний клуб "Іскра" (Волейбо)

0 - 3

"Олімпія-ДЮСШ №2-Коледж фізичного виховання" ("Олімпі)

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР (Збірна )

3 - 0

3 - 1

Новатор-ХНУ (Новатор)

0 - 3

НУФВСУ (НУФВСУ)

0 - 3

"Рись ДНЗ "ВПУ-34"-ДЮСШ" ("Рись Д)

3 - 0

0 - 3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 (СК "Рад)

СК "Балта"-БПК (СК "Бал)

3 - 0

0 - 3

СК "Прометей-2-ДДТУ" (СК "Про)

2 - 3

"ФОГТЛАНД" ("ФОГТЛА)

1 - 0

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ" (ВК "Бук)

3 - 1

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК ("Южанка)

0 - 3

0 - 3

КУ (ІІ етап)