XXX Чемпіонат України серед чоловічих команд суперліги сезону 2020/2021 років

XXX Чемпіонат України. Суперліга (чоловіки) сезон 2020/2021 років

select
XXX Чемпіонат України. Суперліга (чоловіки) сезон 2020/2021 років І етап Matches

І тур

09.10.2020 - 00:00

СК Епіцентр

09.10.2020 - 00:00

09.10.2020 - 00:00

"ВК Барком-Кажани"

-

"Епіцентр-Подоляни"


09.10.2020 - 00:00

-

"ВК Барком-Кажани"

"Епіцентр-Подоляни"

09.10.2020 - 00:00

СК Колос

09.10.2020 - 00:00

09.10.2020 - 00:00

ВК "МХП-Вінниця"

-

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"


09.10.2020 - 00:00

-

ВК "МХП-Вінниця"

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

09.10.2020 - 00:00

СК Колос

09.10.2020 - 00:00

09.10.2020 - 00:00

ВСК "МХП-Вінниця"

-

"Збірна Харківської області-Юридична академія"


09.10.2020 - 00:00

-

ВСК "МХП-Вінниця"

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

09.10.2020 - 00:00

СК Динамо

09.10.2020 - 00:00

09.10.2020 - 00:00

ВК "Житичі"

-

"Буревісник"-ШВСМ


09.10.2020 - 00:00

-

ВК "Житичі"

"Буревісник"-ШВСМ

10.10.2020 - 00:00

СК Епіцентр

10.10.2020 - 00:00

10.10.2020 - 00:00

ВК "Серце Поділля"

-

"ВК Барком-Кажани"


10.10.2020 - 00:00

-

ВК "Серце Поділля"

"ВК Барком-Кажани"

10.10.2020 - 00:00

СК Колос

10.10.2020 - 00:00

10.10.2020 - 00:00

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

-

ВСК "МХП-Вінниця"


10.10.2020 - 00:00

-

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

ВСК "МХП-Вінниця"

10.10.2020 - 00:00

СК Колос

10.10.2020 - 00:00

10.10.2020 - 00:00

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

-

ВК "МХП-Вінниця"


10.10.2020 - 00:00

-

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

ВК "МХП-Вінниця"



ІІ тур

16.10.2020 - 00:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

16.10.2020 - 00:00

16.10.2020 - 00:00

"Епіцентр-Подоляни"

-

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"


16.10.2020 - 00:00

-

"Епіцентр-Подоляни"

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

16.10.2020 - 00:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

16.10.2020 - 00:00

16.10.2020 - 00:00

ВК "Серце Поділля"

-

"Збірна Харківської області-Юридична академія"


16.10.2020 - 00:00

-

ВК "Серце Поділля"

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

16.10.2020 - 00:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

16.10.2020 - 00:00

16.10.2020 - 00:00

ВК "Житичі"

-

ВК "МХП-Вінниця"


16.10.2020 - 00:00

-

ВК "Житичі"

ВК "МХП-Вінниця"

16.10.2020 - 00:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

16.10.2020 - 00:00

16.10.2020 - 00:00

"Буревісник"-ШВСМ

-

ВСК "МХП-Вінниця"


16.10.2020 - 00:00

-

"Буревісник"-ШВСМ

ВСК "МХП-Вінниця"

17.10.2020 - 00:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

17.10.2020 - 00:00

17.10.2020 - 00:00

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

-

ВК "Серце Поділля"


17.10.2020 - 00:00

-

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

ВК "Серце Поділля"

17.10.2020 - 00:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

17.10.2020 - 00:00

17.10.2020 - 00:00

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

-

"Епіцентр-Подоляни"


17.10.2020 - 00:00

-

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

"Епіцентр-Подоляни"

17.10.2020 - 00:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

17.10.2020 - 00:00

17.10.2020 - 00:00

ВК "МХП-Вінниця"

-

"Буревісник"-ШВСМ


17.10.2020 - 00:00

-

ВК "МХП-Вінниця"

"Буревісник"-ШВСМ

17.10.2020 - 00:00

СК Колос

17.10.2020 - 00:00

17.10.2020 - 00:00

ВСК "МХП-Вінниця"

-

ВК "Житичі"


17.10.2020 - 00:00

-

ВСК "МХП-Вінниця"

ВК "Житичі"



ІІІ тур

30.10.2020 - 00:00

Спорткомплекс "Колос"

30.10.2020 - 00:00

30.10.2020 - 00:00

"ВК Барком-Кажани"

-

ВК "МХП-Вінниця"


30.10.2020 - 00:00

-

"ВК Барком-Кажани"

ВК "МХП-Вінниця"

30.10.2020 - 00:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

30.10.2020 - 00:00

30.10.2020 - 00:00

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

-

ВК "Житичі"


30.10.2020 - 00:00

-

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

ВК "Житичі"

30.10.2020 - 00:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

30.10.2020 - 00:00

30.10.2020 - 00:00

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

-

"Буревісник"-ШВСМ


30.10.2020 - 00:00

-

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

"Буревісник"-ШВСМ

31.10.2020 - 00:00

Спорткомплекс "Колос"

31.10.2020 - 00:00

31.10.2020 - 00:00

ВСК "МХП-Вінниця"

-

"ВК Барком-Кажани"


31.10.2020 - 00:00

-

ВСК "МХП-Вінниця"

"ВК Барком-Кажани"

31.10.2020 - 00:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

31.10.2020 - 00:00

31.10.2020 - 00:00

ВК "Житичі"

-

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"


31.10.2020 - 00:00

-

ВК "Житичі"

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

31.10.2020 - 00:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

31.10.2020 - 00:00

31.10.2020 - 00:00

"Буревісник"-ШВСМ

-

"Збірна Харківської області-Юридична академія"


31.10.2020 - 00:00

-

"Буревісник"-ШВСМ

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

31.10.2020 - 00:00

СК ВНМУ

31.10.2020 - 00:00

31.10.2020 - 00:00

ВК "Серце Поділля"

-

"Епіцентр-Подоляни"


31.10.2020 - 00:00

-

ВК "Серце Поділля"

"Епіцентр-Подоляни"



IV тур

20.11.2020 - 00:00

СК Колос

20.11.2020 - 00:00

20.11.2020 - 00:00

ВК "МХП-Вінниця"

-

ВК "Серце Поділля"


20.11.2020 - 00:00

-

ВК "МХП-Вінниця"

ВК "Серце Поділля"

20.11.2020 - 00:00

СК Колос

20.11.2020 - 00:00

20.11.2020 - 00:00

ВСК "МХП-Вінниця"

-

"Епіцентр-Подоляни"


20.11.2020 - 00:00

-

ВСК "МХП-Вінниця"

"Епіцентр-Подоляни"

20.11.2020 - 00:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

20.11.2020 - 00:00

20.11.2020 - 00:00

ВК "Житичі"

-

"ВК Барком-Кажани"


20.11.2020 - 00:00

-

ВК "Житичі"

"ВК Барком-Кажани"

20.11.2020 - 00:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

20.11.2020 - 00:00

20.11.2020 - 00:00

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

-

"Збірна Харківської області-Юридична академія"


20.11.2020 - 00:00

-

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

21.11.2020 - 00:00

СК Колос

21.11.2020 - 00:00

21.11.2020 - 00:00

ВК "Серце Поділля"

-

ВСК "МХП-Вінниця"


21.11.2020 - 00:00

-

ВК "Серце Поділля"

ВСК "МХП-Вінниця"

21.11.2020 - 00:00

СК Колос

21.11.2020 - 00:00

21.11.2020 - 00:00

"Епіцентр-Подоляни"

-

ВК "МХП-Вінниця"


21.11.2020 - 00:00

-

"Епіцентр-Подоляни"

ВК "МХП-Вінниця"

21.11.2020 - 00:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

21.11.2020 - 00:00

21.11.2020 - 00:00

"ВК Барком-Кажани"

-

"Буревісник"-ШВСМ


21.11.2020 - 00:00

-

"ВК Барком-Кажани"

"Буревісник"-ШВСМ



V тур

27.11.2020 - 00:00

СК Епіцентр

27.11.2020 - 00:00

27.11.2020 - 00:00

ВК "Житичі"

-

"Епіцентр-Подоляни"


27.11.2020 - 00:00

-

ВК "Житичі"

"Епіцентр-Подоляни"

27.11.2020 - 00:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

27.11.2020 - 00:00

27.11.2020 - 00:00

"Буревісник"-ШВСМ

-

ВК "Серце Поділля"


27.11.2020 - 00:00

-

"Буревісник"-ШВСМ

ВК "Серце Поділля"

27.11.2020 - 00:00

ПС Галичина

27.11.2020 - 00:00

27.11.2020 - 00:00

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

-

"ВК Барком-Кажани"


27.11.2020 - 00:00

-

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

"ВК Барком-Кажани"

28.11.2020 - 00:00

СК Епіцентр

28.11.2020 - 00:00

28.11.2020 - 00:00

"Епіцентр-Подоляни"

-

"Буревісник"-ШВСМ


28.11.2020 - 00:00

-

"Епіцентр-Подоляни"

"Буревісник"-ШВСМ

28.11.2020 - 00:00

СК Епіцентр

28.11.2020 - 00:00

28.11.2020 - 00:00

ВК "Серце Поділля"

-

ВК "Житичі"


28.11.2020 - 00:00

-

ВК "Серце Поділля"

ВК "Житичі"

28.11.2020 - 00:00

ПС Галичина

28.11.2020 - 00:00

28.11.2020 - 00:00

"ВК Барком-Кажани"

-

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"


28.11.2020 - 00:00

-

"ВК Барком-Кажани"

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

28.11.2020 - 00:00

СК Колос

28.11.2020 - 00:00

28.11.2020 - 00:00

ВК "МХП-Вінниця"

-

ВСК "МХП-Вінниця"


28.11.2020 - 00:00

-

ВК "МХП-Вінниця"

ВСК "МХП-Вінниця"



VI тур

11.12.2020 - 00:00

ПС Галичина

11.12.2020 - 00:00

11.12.2020 - 00:00

"Епіцентр-Подоляни"

-

"ВК Барком-Кажани"


11.12.2020 - 00:00

-

"Епіцентр-Подоляни"

"ВК Барком-Кажани"

11.12.2020 - 00:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

11.12.2020 - 00:00

11.12.2020 - 00:00

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

-

ВК "МХП-Вінниця"


11.12.2020 - 00:00

-

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

ВК "МХП-Вінниця"

11.12.2020 - 00:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

11.12.2020 - 00:00

11.12.2020 - 00:00

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

-

ВСК "МХП-Вінниця"


11.12.2020 - 00:00

-

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

ВСК "МХП-Вінниця"

11.12.2020 - 00:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

11.12.2020 - 00:00

11.12.2020 - 00:00

"Буревісник"-ШВСМ

-

ВК "Житичі"


11.12.2020 - 00:00

-

"Буревісник"-ШВСМ

ВК "Житичі"

12.12.2020 - 00:00

ПС Галичина

12.12.2020 - 00:00

12.12.2020 - 00:00

"ВК Барком-Кажани"

-

ВК "Серце Поділля"


12.12.2020 - 00:00

-

"ВК Барком-Кажани"

ВК "Серце Поділля"

12.12.2020 - 00:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

12.12.2020 - 00:00

12.12.2020 - 00:00

ВК "МХП-Вінниця"

-

"Збірна Харківської області-Юридична академія"


12.12.2020 - 00:00

-

ВК "МХП-Вінниця"

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

12.12.2020 - 00:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

12.12.2020 - 00:00

12.12.2020 - 00:00

ВСК "МХП-Вінниця"

-

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"


12.12.2020 - 00:00

-

ВСК "МХП-Вінниця"

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"



VII тур

18.12.2020 - 00:00

СК ВНМУ

18.12.2020 - 00:00

18.12.2020 - 00:00

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

-

"Епіцентр-Подоляни"


18.12.2020 - 00:00

-

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

"Епіцентр-Подоляни"

18.12.2020 - 00:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

18.12.2020 - 00:00

18.12.2020 - 00:00

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

-

ВК "Серце Поділля"


18.12.2020 - 00:00

-

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

ВК "Серце Поділля"

18.12.2020 - 00:00

СК Колос

18.12.2020 - 00:00

18.12.2020 - 00:00

ВК "МХП-Вінниця"

-

ВК "Житичі"


18.12.2020 - 00:00

-

ВК "МХП-Вінниця"

ВК "Житичі"

18.12.2020 - 00:00

СК Колос

18.12.2020 - 00:00

18.12.2020 - 00:00

ВСК "МХП-Вінниця"

-

"Буревісник"-ШВСМ


18.12.2020 - 00:00

-

ВСК "МХП-Вінниця"

"Буревісник"-ШВСМ

19.12.2020 - 00:00

СК ВНМУ

19.12.2020 - 00:00

19.12.2020 - 00:00

"Епіцентр-Подоляни"

-

"Збірна Харківської області-Юридична академія"


19.12.2020 - 00:00

-

"Епіцентр-Подоляни"

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

19.12.2020 - 00:00

СК ВНМУ

19.12.2020 - 00:00

19.12.2020 - 00:00

ВК "Серце Поділля"

-

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"


19.12.2020 - 00:00

-

ВК "Серце Поділля"

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

19.12.2020 - 00:00

СК Колос

19.12.2020 - 00:00

19.12.2020 - 00:00

ВК "Житичі"

-

ВСК "МХП-Вінниця"


19.12.2020 - 00:00