XXX Чемпіонат України серед чоловічих команд суперліги сезону 2020/2021 років

Супер (чол)

XXX Чемпіонат України. Суперліга (чоловіки) сезон 2020/2021 років

select
XXX Чемпіонат України. Суперліга (чоловіки) сезон 2020/2021 років І етап Matches

І тур

09.10.2020 - 16:00

СК Епіцентр

09.10.2020 - 16:00

09.10.2020 - 16:00

"ВК Барком-Кажани"

2 - 3

"Епіцентр-Подоляни"

Осадчий Олександр
Овчарук Сергій

09.10.2020 - 16:00

2 - 3

"ВК Барком-Кажани"

"Епіцентр-Подоляни"

09.10.2020 - 16:00

СК ВДПУ

09.10.2020 - 16:00

09.10.2020 - 16:00

ВК "МХП-Вінниця"

3 - 0

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

Елькін Максим
Паршин Віталій

09.10.2020 - 16:00

3 - 0

ВК "МХП-Вінниця"

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

09.10.2020 - 18:00

СК ЖНАЕУ

09.10.2020 - 18:00

09.10.2020 - 18:00

ВК "Житичі-ПНУ"

3 - 0

"Буревісник"-ШВСМ

Ковальчук Андрій
Умінський Євген

09.10.2020 - 18:00

3 - 0

ВК "Житичі-ПНУ"

"Буревісник"-ШВСМ

09.10.2020 - 19:00

СК ВДПУ

09.10.2020 - 19:00

09.10.2020 - 19:00

ВСК "МХП-Вінниця"

1 - 3

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

Паршин Віталій
Елькін Максим

09.10.2020 - 19:00

1 - 3

ВСК "МХП-Вінниця"

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

09.10.2020 - 19:00

СК Епіцентр

09.10.2020 - 19:00

09.10.2020 - 19:00

Покуття-Прибилів

3 - 2

ВК "Серце Поділля"

Овчарук Сергій
Осадчий Олександр

09.10.2020 - 19:00

3 - 2

Покуття-Прибилів

ВК "Серце Поділля"

10.10.2020 - 11:00

СК Епіцентр

10.10.2020 - 11:00

10.10.2020 - 11:00

ВК "Серце Поділля"

0 - 3

"ВК Барком-Кажани"

Овчарук Сергій
Осадчий Олександр

10.10.2020 - 11:00

0 - 3

ВК "Серце Поділля"

"ВК Барком-Кажани"

10.10.2020 - 11:00

СК ВДПУ

10.10.2020 - 11:00

10.10.2020 - 11:00

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

1 - 3

ВСК "МХП-Вінниця"

Паршин Віталій
Елькін Максим

10.10.2020 - 11:00

1 - 3

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

ВСК "МХП-Вінниця"

10.10.2020 - 14:00

СК ВДПУ

10.10.2020 - 14:00

10.10.2020 - 14:00

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

1 - 3

ВК "МХП-Вінниця"

Елькін Максим
Паршин Віталій

10.10.2020 - 14:00

1 - 3

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

ВК "МХП-Вінниця"

10.10.2020 - 14:00

СК Епіцентр

10.10.2020 - 14:00

10.10.2020 - 14:00

"Епіцентр-Подоляни"

3 - 0

Покуття-Прибилів

Осадчий Олександр
Овчарук Сергій

10.10.2020 - 14:00

3 - 0

"Епіцентр-Подоляни"

Покуття-Прибилів



ІІ тур

16.10.2020 - 14:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

16.10.2020 - 14:00

16.10.2020 - 14:00

"Епіцентр-Подоляни"

3 - 0

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

Рибалка Юрій
Лемещук Сергій

16.10.2020 - 14:00

3 - 0

"Епіцентр-Подоляни"

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

16.10.2020 - 16:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

16.10.2020 - 16:00

16.10.2020 - 16:00

"Буревісник"-ШВСМ

3 - 2

ВСК "МХП-Вінниця"

Паєвський Володимир
Льопа Андрій

16.10.2020 - 16:00

3 - 2

"Буревісник"-ШВСМ

ВСК "МХП-Вінниця"

16.10.2020 - 17:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

16.10.2020 - 17:00

16.10.2020 - 17:00

ВК "Серце Поділля"

3 - 2

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

Лемещук Сергій
Рибалка Юрій

16.10.2020 - 17:00

3 - 2

ВК "Серце Поділля"

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

16.10.2020 - 19:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

16.10.2020 - 19:00

16.10.2020 - 19:00

ВК "Житичі-ПНУ"

3 - 0

ВК "МХП-Вінниця"

Льопа Андрій
Паєвський Володимир

16.10.2020 - 19:00

3 - 0

ВК "Житичі-ПНУ"

ВК "МХП-Вінниця"

17.10.2020 - 11:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

17.10.2020 - 11:00

17.10.2020 - 11:00

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

0 - 3

ВК "Серце Поділля"

Лемещук Сергій
Рибалка Юрій

17.10.2020 - 11:00

0 - 3

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

ВК "Серце Поділля"

17.10.2020 - 11:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

17.10.2020 - 11:00

17.10.2020 - 11:00

ВСК "МХП-Вінниця"

0 - 3

ВК "Житичі-ПНУ"

Льопа Андрій
Паєвський Володимир

17.10.2020 - 11:00

0 - 3

ВСК "МХП-Вінниця"

ВК "Житичі-ПНУ"

17.10.2020 - 14:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

17.10.2020 - 14:00

17.10.2020 - 14:00

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

0 - 3

"Епіцентр-Подоляни"

Рибалка Юрій
Лемещук Сергій

17.10.2020 - 14:00

0 - 3

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

"Епіцентр-Подоляни"

17.10.2020 - 14:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

17.10.2020 - 14:00

17.10.2020 - 14:00

ВК "МХП-Вінниця"

1 - 3

"Буревісник"-ШВСМ

Паєвський Володимир
Льопа Андрій

17.10.2020 - 14:00

1 - 3

ВК "МХП-Вінниця"

"Буревісник"-ШВСМ

18.10.2020 - 18:00

ПС Галичина

18.10.2020 - 18:00

18.10.2020 - 18:00

"ВК Барком-Кажани"

3 - 0

Покуття-Прибилів

Тесліцький Юрій
Осадчий Олександр

18.10.2020 - 18:00

3 - 0

"ВК Барком-Кажани"

Покуття-Прибилів



ІІІ тур

25.11.2020 - 19:00

СК Епіцентр

25.11.2020 - 19:00

25.11.2020 - 19:00

ВК "Серце Поділля"

0 - 3

"Епіцентр-Подоляни"

Гулька Сергій
Льопа Андрій

25.11.2020 - 19:00

0 - 3

ВК "Серце Поділля"

"Епіцентр-Подоляни"

03.12.2020 - 16:00

Спорткомплекс "Колос"

03.12.2020 - 16:00

03.12.2020 - 16:00

"ВК Барком-Кажани"

3 - 1

ВК "МХП-Вінниця"

Гулька Сергій
Ковальчук Андрій

03.12.2020 - 16:00

3 - 1

"ВК Барком-Кажани"

ВК "МХП-Вінниця"

03.12.2020 - 16:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

03.12.2020 - 16:00

03.12.2020 - 16:00

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

3 - 2

ВК "Житичі-ПНУ"

Льопа Андрій
Босенко Володимир

03.12.2020 - 16:00

3 - 2

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

ВК "Житичі-ПНУ"

03.12.2020 - 19:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

03.12.2020 - 19:00

03.12.2020 - 19:00

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

0 - 3

"Буревісник"-ШВСМ

Босенко Володимир
Льопа Андрій

03.12.2020 - 19:00

0 - 3

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

"Буревісник"-ШВСМ

03.12.2020 - 19:00

Спорткомплекс "Колос"

03.12.2020 - 19:00

03.12.2020 - 19:00

Покуття-Прибилів

3 - 1

ВСК "МХП-Вінниця"

Ковальчук Андрій
Гулька Сергій

03.12.2020 - 19:00

3 - 1

Покуття-Прибилів

ВСК "МХП-Вінниця"

04.12.2020 - 10:30

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

04.12.2020 - 10:30

04.12.2020 - 10:30

"Буревісник"-ШВСМ

1 - 3

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

Льопа Андрій
Босенко Володимир

04.12.2020 - 10:30

1 - 3

"Буревісник"-ШВСМ

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

04.12.2020 - 13:30

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

04.12.2020 - 13:30

04.12.2020 - 13:30

ВК "Житичі-ПНУ"

3 - 1

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

Босенко Володимир
Льопа Андрій

04.12.2020 - 13:30

3 - 1

ВК "Житичі-ПНУ"

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

04.12.2020 - 14:00

Спорткомплекс "Колос"

04.12.2020 - 14:00

04.12.2020 - 14:00

ВСК "МХП-Вінниця"

0 - 3

"ВК Барком-Кажани"

Гулька Сергій
Ковальчук Андрій

04.12.2020 - 14:00

0 - 3

ВСК "МХП-Вінниця"

"ВК Барком-Кажани"

04.12.2020 - 17:00

Спорткомплекс "Колос"

04.12.2020 - 17:00

04.12.2020 - 17:00

ВК "МХП-Вінниця"

3 - 0

Покуття-Прибилів

Ковальчук Андрій
Гулька Сергій

04.12.2020 - 17:00

3 - 0

ВК "МХП-Вінниця"

Покуття-Прибилів



IV тур

30.10.2020 - 17:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

30.10.2020 - 17:00

30.10.2020 - 17:00

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

0 - 3

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

Гранько Катерина
Михайлов Олександр

30.10.2020 - 17:00

0 - 3

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

19.11.2020 - 16:00

СК ВНМУ

19.11.2020 - 16:00

19.11.2020 - 16:00

ВК "МХП-Вінниця"

3 - 0

ВК "Серце Поділля"

Іванов Олег
Паєвський Володимир

19.11.2020 - 16:00

3 - 0

ВК "МХП-Вінниця"

ВК "Серце Поділля"

19.11.2020 - 19:00

СК ВНМУ

19.11.2020 - 19:00

19.11.2020 - 19:00

ВСК "МХП-Вінниця"

0 - 3

"Епіцентр-Подоляни"

Паєвський Володимир
Іванов Олег

19.11.2020 - 19:00

0 - 3

ВСК "МХП-Вінниця"

"Епіцентр-Подоляни"

20.11.2020 - 11:00

СК ВНМУ

20.11.2020 - 11:00

20.11.2020 - 11:00

ВК "Серце Поділля"

3 - 2

ВСК "МХП-Вінниця"

Паєвський Володимир
Іванов Олег

20.11.2020 - 11:00

3 - 2

ВК "Серце Поділля"

ВСК "МХП-Вінниця"

20.11.2020 - 14:00

СК ВНМУ

20.11.2020 - 14:00

20.11.2020 - 14:00

"Епіцентр-Подоляни"

3 - 2

ВК "МХП-Вінниця"

Іванов Олег
Паєвський Володимир

20.11.2020 - 14:00

3 - 2

"Епіцентр-Подоляни"

ВК "МХП-Вінниця"

04.01.2021 - 16:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

04.01.2021 - 16:00

04.01.2021 - 16:00

ВК "Житичі-ПНУ"

1 - 3

"ВК Барком-Кажани"

Паєвський Володимир
Медвідь Михайло

04.01.2021 - 16:00

1 - 3

ВК "Житичі-ПНУ"

"ВК Барком-Кажани"

04.01.2021 - 19:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

04.01.2021 - 19:00

04.01.2021 - 19:00

"Буревісник"-ШВСМ

3 - 2

Покуття-Прибилів

Медвідь Михайло
Паєвський Володимир

04.01.2021 - 19:00

3 - 2

"Буревісник"-ШВСМ

Покуття-Прибилів

05.01.2021 - 11:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

05.01.2021 - 11:00

05.01.2021 - 11:00

"ВК Барком-Кажани"

3 - 1

"Буревісник"-ШВСМ

Паєвський Володимир
Медвідь Михайло

05.01.2021 - 11:00

3 - 1

"ВК Барком-Кажани"

"Буревісник"-ШВСМ

05.01.2021 - 14:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

05.01.2021 - 14:00

05.01.2021 - 14:00

Покуття-Прибилів

0 - 3

ВК "Житичі-ПНУ"

Медвідь Михайло
Паєвський Володимир

05.01.2021 - 14:00

0 - 3

Покуття-Прибилів

ВК "Житичі-ПНУ"



V тур

26.11.2020 - 16:00

СК Епіцентр

26.11.2020 - 16:00

26.11.2020 - 16:00

"Буревісник"-ШВСМ

0 - 3

ВК "Серце Поділля"

Гулька Сергій
Льопа Андрій

26.11.2020 - 16:00

0 - 3

"Буревісник"-ШВСМ

ВК "Серце Поділля"

26.11.2020 - 19:00

СК Епіцентр

26.11.2020 - 19:00

26.11.2020 - 19:00

ВК "Житичі-ПНУ"

0 - 3

"Епіцентр-Подоляни"

Льопа Андрій
Гулька Сергій

26.11.2020 - 19:00

0 - 3

ВК "Житичі-ПНУ"

"Епіцентр-Подоляни"

27.11.2020 - 11:00

СК Епіцентр

27.11.2020 - 11:00

27.11.2020 - 11:00

ВК "Серце Поділля"

0 - 3

ВК "Житичі-ПНУ"

Гулька Сергій
Льопа Андрій

27.11.2020 - 11:00

0 - 3

ВК "Серце Поділля"

ВК "Житичі-ПНУ"

27.11.2020 - 14:00

СК Епіцентр

27.11.2020 - 14:00

27.11.2020 - 14:00

"Епіцентр-Подоляни"

3 - 0

"Буревісник"-ШВСМ

Льопа Андрій
Гулька Сергій

27.11.2020 - 14:00

3 - 0

"Епіцентр-Подоляни"

"Буревісник"-ШВСМ

27.11.2020 - 15:30

ПС Галичина

27.11.2020 - 15:30

27.11.2020 - 15:30

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

0 - 3

Покуття-Прибилів

Ковальчук Андрій
Копач Віталій

27.11.2020 - 15:30

0 - 3

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

Покуття-Прибилів

27.11.2020 - 16:00

СК Колос

27.11.2020 - 16:00

27.11.2020 - 16:00

ВК "МХП-Вінниця"

3 - 1

ВСК "МХП-Вінниця"

Лемещук Сергій
Паршин Віталій

27.11.2020 - 16:00

3 - 1

ВК "МХП-Вінниця"

ВСК "МХП-Вінниця"

27.11.2020 - 18:30

ПС Галичина

27.11.2020 - 18:30

27.11.2020 - 18:30

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

2 - 3

"ВК Барком-Кажани"

Копач Віталій
Ковальчук Андрій

27.11.2020 - 18:30

2 - 3

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

"ВК Барком-Кажани"

28.11.2020 - 10:30

ПС Галичина

28.11.2020 - 10:30

28.11.2020 - 10:30

Покуття-Прибилів

3 - 1

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

Копач Віталій
Ковальчук Андрій

28.11.2020 - 10:30

3 - 1

Покуття-Прибилів