Кубок України серед жіночих команд сезону 2019/2020 років

Кубок України 2019/2020 (жінки)

Кубок України серед жіночих команд сезону 2019/2020 років Best players MIDDLE BLOCKER
ГравецьГралиПодачаПодачаБлокБлокАтакаАтакаРейтинг
  MS#=/TotSv ind.Sv ind.#=/TotBl ind.Bl ind.#=/ВсьогоSp ind.Sp ind.Індекс

1

Полушкіна Вікторія
(НУФВСУ )

3

11

10

3

6

40

0,0369

0,0369

5

5

3

19

0,0115

0,0115

13

0

2

24

5,0417

5,0417

0,7238

2

Микитюк Юлія
("Хімік")

6

17

7

5

12

61

0,023

0,023

21

17

0

61

0,0254

0,0254

30

0

0

45

11,3333

11,3333

0,70752

3

Мосціцька Вікторія
(Аланта )

5

16

12

6

6

55

0,0272

0,0272

10

18

0

50

0,0151

0,0151

33

6

3

68

5,6471

5,6471

0,67192

4

Пугач Ксенія
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")

8

30

14

11

17

130

0,024

0,024

22

24

3

80

0,017

0,017

40

6

6

83

10,1205

10,1205

0,66572

5

Лозінська Марія
("Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ")

8

28

11

8

12

97

0,0192

0,0192

21

25

2

92

0,0175

0,0175

47

9

8

114

7,3684

7,3684

0,62446

6

Даньчак Вікторія
("Волинь-Університет-ОДЮСШ")

6

18

10

11

5

65

0,0189

0,0189

12

14

0

49

0,0152

0,0152

44

13

8

97

4,268

4,268

0,6017

7

Фролова Катерина
("Хімік")

6

22

9

1

7

86

0,0163

0,0163

15

16

1

68

0,0153

0,0153

33

1

1

53

12,8679

12,8679

0,59595

8

Аносова Ольга
(НУФВСУ )

3

11

5

5

7

41

0,0276

0,0276

1

8

0

12

0,0023

0,0023

22

3

0

48

4,3542

4,3542

0,5952

9

Сидоренко Анастасія
(КДЮСШ-НАЕК)

2

6

7

6

2

17

0,0302

0,0302

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,59442

10

Крушельницька Діана
("ФОГТЛАНД" )

3

10

4

4

5

43

0,0211

0,0211

5

7

0

25

0,0117

0,0117

7

4

1

28

0,7143

0,7143

0,59224

11

Литвиненко Юлія
(Аланта )

6

17

10

1

9

74

0,025

0,025

3

2

1

12

0,0039

0,0039

43

5

3

103

5,7767

5,7767

0,58544

12

Лучко Лідія
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")

8

30

2

0

9

75

0,0085

0,0085

31

25

0

98

0,024

0,024

41

5

5

79

11,7722

11,7722

0,58223

13

Карпець Діана
(СК "Прометей" )

11

33

5

9

14

120

0,0122

0,0122

25

22

2

98

0,016

0,016

81

5

6

122

18,9344

18,9344

0,57647

14

Булаковська Валерія
("Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ)

3

12

13

4

0

55

0,027

0,027

0

1

0

2

0

0

1

0

0

4

3

3

0,56631

15

Волченко Катерина
(Аланта )

6

19

10

8

6

69

0,0211

0,0211

4

13

3

42

0,0053

0,0053

27

2

2

49

8,9184

8,9184

0,56538

16

Демченко Валерія
(Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)

6

18

5

5

4

70

0,0122

0,0122

13

6

1

25

0,0176

0,0176

20

4

6

45

4

4

0,55805

17

Довгопол Ольга
(ВК "Легенда-Wnet" )

4

13

6

1

4

50

0,0182

0,0182

5

7

0

31

0,0091

0,0091

21

3

1

55

4,0182

4,0182

0,55648

18

Машковська Тетяна
("Білозгар-Медуніверситет")

3

10

9

4

0

37

0,0212

0,0212

2

1

0

3

0,0047

0,0047

1

0

0

1

10

10

0,54637

19

Котар Уляна
("Полісся-ЖДУ")

3

10

2

3

5

33

0,0168

0,0168

4

9

1

22

0,0096

0,0096

16

8

0

44

1,8182

1,8182

0,54291

20

Жула Ольга
("Університет"-ШВСМ)

6

24

14

7

4

106

0,0177

0,0177

6

6

1

22

0,0059

0,0059

24

4

8

51

5,6471

5,6471

0,53363

21

Мазенко Марина
("Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ")

8

27

5

12

4

67

0,0075

0,0075

23

18

2

70

0,0192

0,0192

53

15

9

140

5,5929

5,5929

0,53027

22

Охрімчук Ірина
("Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ)

6

23

11

5

5

61

0,0173

0,0173

4

6

0

17

0,0043

0,0043

29

4

4

74

6,527

6,527

0,52138

23

Дрозд Дар'я
(СК "Прометей" )

8

25

3

7

6

69

0,0074

0,0074

18

7

2

62

0,0148

0,0148

50

4

5

73

14,0411

14,0411

0,51646

24

Таранцова Тетяна
("Білозгар-Медуніверситет")

6

21

8

3

1

62

0,0104

0,0104

10

15

2

43

0,0115

0,0115

14

3

3

36

4,6667

4,6667

0,50357

25

Гулько Марина
(ВК "Полтавчанка")

7

20

4

8

7

56

0,0127

0,0127

7

10

0

27

0,0081

0,0081

35

11

7

85

4

4

0,49969

26

Перетятько Дар'я
(Аланта )

6

17

6

4

5

56

0,0145

0,0145

2

3

0

8

0,0026

0,0026

40

3

4

99

5,6667

5,6667

0,48335

27

Стужук Дарина
(Полісся-ліцей-інтернат)

3

9

1

1

0

27

0,0028

0,0028

7

5

2

32

0,0197

0,0197

14

8

5

91

0,0989

0,0989

0,48119

28

Кондратюк Катерина
("Харків'янка-ХНПУ")

3

9

2

4

4

19

0,0167

0,0167

0

0

0

0

0

0

7

0

0

20

3,15

3,15

0,48114

29

Хорольська Таісія
("Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" )

1

3

0

1

0

8

0

0

3

6

0

11

0,0226

0,0226

8

1

2

13

1,1538

1,1538

0,47679

30

Лофф Да Сілва Ракель
(СК "Прометей" )

4

10

1

4

4

31

0,0099

0,0099

4

7

0

23

0,0079

0,0079

18

2

2

34

4,1176

4,1176

0,47414

31

Яворська Влада
(Аланта )

3

5

3

3

1

17

0,0121

0,0121

2

0

0

4

0,006

0,006

3

1

2

13

0

0

0,47359

32

Святенко Анастасія
(Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)

6

17

5

4

4

45

0,0122

0,0122

3

1

0

7

0,0041

0,0041

25

5

5

51

5

5

0,471

33

Мірчева Марина
("Полісся-ЖДУ")

3

10

2

6

3

37

0,012

0,012

2

4

0

9

0,0048

0,0048

18

3

4

35

3,1429

3,1429

0,47093

34

Пасс Поліна
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")

3

12

3

2

2

41

0,0101

0,0101

3

4

1

11

0,0061

0,0061

48

11

4

88

4,5

4,5

0,46496

35

Музиченко Тетяна
(ВК "Полтавчанка")

7

21

4

7

3

35

0,0081

0,0081

7

3

0

18

0,0081

0,0081

21

7

1

43

6,3488

6,3488

0,46316

36

Донець Таміла
(ВК "Полтавчанка")

5

9

3

3

6

23

0,0146

0,0146

0

1

0

1

0

0

2

3

0

12

-0,75

-0,75

0,45515

37

Серебрякова Алла
("ФОГТЛАНД" )

3

10

0

0

2

28

0,0047

0,0047

5

9

0

24

0,0117

0,0117

16

5

4

46

1,5217

1,5217

0,44823

38

Горб Вікторія
("Орбіта-Спортінтернат")

3

9

0

4

0

14

0

0

6

10

0

33

0,018

0,018

13

4

4

35

1,2857

1,2857

0,44693

39

Браун Казмєр Телонна
("Хімік")

2

9

1

6

0

15

0,0026

0,0026

5

8

0

37

0,0128

0,0128

12

3

3

23

2,3478

2,3478

0,4378

40

Рижук Євдокія
(СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 )

3

6

2

1

2

10

0,0125

0,0125

0

0

0

0

0

0

1

2

0

17

-0,3529

-0,3529

0,43741

41

Шевеля Яна
("Волинь-Університет-ОДЮСШ")

6

18

0

1

4

62

0,0051

0,0051

6

4

0

20

0,0076

0,0076

46

11

9

133

3,5188

3,5188

0,42812

42

Тимчак Лариса
("Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" )

1

3

0

0

0

9

0

0

2

4

0

13

0,015

0,015

4

0

0

9

1,3333

1,3333

0,42802

43

Коленко Олександра
("Університет"-ШВСМ)

3

12

4

7

0

33

0,008

0,008

2

0

0

2

0,004

0,004

0

0

0

2

0

0

0,42476

44

Стравінскайте Дануте
("Буковинка")

3

10

2

5

0

31

0,0048

0,0048

3

0

0

3

0,0073

0,0073

0

0

0

1

0

0

0,41768

45

Охрімчук Алла
("ФОГТЛАНД" )

1

4

1

0

0

10

0,0056

0,0056

1

2

0

6

0,0056

0,0056

4

0

0

19

0,8421

0,8421

0,41543

46

Носонець Олена
(КДЮСШ-НАЕК)

3

9

2

6

2

18

0,0098

0,0098

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

0,41397

47

Лях Анастасія
("Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ")

6

12

3

5

0

27

0,0035

0,0035

7

5

2

20

0,0082

0,0082

3

0

2

23

0,5217

0,5217

0,41358

48

Куда Юлія
("Буковинка")

6

16

6

5

1

42

0,0082

0,0082

1

1

0

2

0,0012

0,0012

2

1

0

3

5,3333

5,3333

0,40748

49

Маєвська Анастасія
("Хімік")

5

13

1

3

3

29

0,0056

0,0056

2

8

2

27

0,0028

0,0028

18

2

2

36

5,0556

5,0556

0,40518

50

Томчик Зоряна
("Регіна"-ОСДЮСШОР)

3

8

3

1

1

18

0,0087

0,0087

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,40493

51

Ратій Ксенія
(СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 )

3

9

2

1

0

15

0,0063

0,0063

1

0

0

1

0,0031

0,0031

10

5

3

31

0,5806

0,5806

0,40473

52

Кулікова Стефанія
("Орбіта-Спортінтернат")

2

6

1

0

0

8

0,0042

0,0042

1

5

2

11

0,0042

0,0042

0

2

3

5

-6

-6

0,39321

53

Хорунжа Анастас'я
(Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)

1

1

0

0

0

0

0

0

1

0

0

1

0,0097

0,0097

1

1

0

2

0

0

0,39153

54

Собчук Ірина
("Волинь-Університет-ОДЮСШ")

1

1

0

0

0

3

0

0

1

0

0

1

0,0078

0,0078

0

0

0

0

0

0

0,37968

55

Пекарська Олександра
("Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф)

5

15

3

4

0

24

0,0048

0,0048

1

12

0

21

0,0016

0,0016

4

3

3

18

-1,6667

-1,6667

0,37828

56

Щербан Зоя
("Буковинка")

3

5

2

0

0

14

0,0048

0,0048

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

0,37191

57

Скакун Євгенія
("Буковинка")

3

9

2

4

0

23

0,0048

0,0048

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

0,37191

58

Сопиєва Жанна
(СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 )

3

9

0

1

0

8

0

0

2

0

0

2

0,0063

0,0063

9

2

5

31

0,5806

0,5806

0,37118

59

Дробот Катерина
("Буковинка")

5

12

2

1

1

32

0,0043

0,0043

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,36753

60

Карпік Валентина
("Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ)

3

11

2

2

0

18

0,0041

0,0041

0

0

0

0

0

0

1

0

0

2

5,5

5,5

0,36614

61

Овчиннікова Аліна
(КДЮСШ-НАЕК)

2

5

0

2

1

9

0,004

0,004

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,36517

62

Глюза Анна
(КДЮСШ-НАЕК)

2

7

1

3

0

17

0,0037

0,0037

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,36223

63

Ориш Діана
(Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)

4

7

0

2

0

4

0

0

0

0

0

2

0

0

3

0

0

7

3

3

0,33762

64

Лозова Діана-Романа
("Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф)

2

2

0

0

0

4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,33246

65

Черкашина Катерина
("Волинь-Університет-ОДЮСШ")

1

1

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0,33246

66

Герасимчук Поліна
("Регіна"-ОСДЮСШОР)

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,33246

67

Пасічник Яна
(Полісся-ліцей-інтернат)

1

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,33246

68

Корлюк Олександра
(НУФВСУ )

1

1

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

0,33246

69

Шишкова Анастасія
("Орбіта-Спортінтернат")

1

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,33246

70

Бабич Дар'я
(СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 )

3

5

0

1

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

0,33246

71

Пахомова Сніжана
("Харків'янка-ХНПУ")

2

6

0

0

0

7

0

0

0

0

0

0

0

0

2

2

1

17

-0,3529

-0,3529

0,33185

72

Гостренко Олена
("Харків'янка-ХНПУ")

1

1

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

2

-0,5

-0,5

0,3316

Розрахунок Рейтингу

Центральний-блокуючий

рейтинг займає в обліковому записі:

  • Індекс подачі (Sv ind.): позитивні подачі розділили загальну кількість очок набраних обома командами (рейтинг доступний лише в тому випадку коли гравець здійснив принаймні одну подачу за партію)

  • Індекс атаки (Sp ind.): позитивні атаки мінус негативні атаки розділили загальні атаки (рейтинг доступний лише якщо гравець здійснив щонайменше три атаки за партію)

  • Індекс блоку (Bl ind.): позитивні блоки розділили загальну кількість очок обох команд

Фінальний рейтинг базується на підсумковому "індексі" який визначає вплив позиції на гру, іншими словами, важливість позиції щодо ймовірності виграшу. Цей фінальний Індекс обчислюється з урахуванням індексів для кожного окремого одиночного навику (“ind.” columns) і коефіцієнт, який вказує на "важливість" позиції для визначення ймовірності успіху для команди. Кожен окремий індекс майстерності обчислюється, враховуючи позитивні та негативні навички, виходячи з кількості очок, відіграних команд і помножених на коефіцієнт, який вказує на важливість майстерності цієї позиції для визначення ймовірності успіху для команди. Піктограми поруч із кожним стовпцем майстерності дають уявлення про "вагу" вміння, що визначає ймовірність успіху для команди в цій позиції. Фінальний Індекс розраховується також з урахуванням наступних критеріїв:

  • Мінімальна кількість Подач за партію:  1

  • Мінімальна кількість Нападаючих ударів за партію:  1

Подача

  • # подача ейс

  • / половина очка

  • = помилка подачі

Атака

  • # очко

  • / заблокований

  • = помилка

Блок

  • # очко

  • / Торкання Сітки

  • = руки за

Застосовуються фільтри

  • Мінімальна кількість зіграних Матчів:  1