Кубок України серед чоловічих команд (2026/2027)

І Етап

Кубок України серед чоловічих команд (2026/2027) Best players MIDDLE BLOCKER
ГравецьГралиБлокБлокПодачаПодачаАтакаАтакаРейтинг
  MS#=/TotBl ind.Bl ind.#=/TotSv ind.Sv ind.#=/ВсьогоSp ind.Sp ind.Індекс

1

Юрчук Роман
(Академія Епіцентр-Подоляни м.Івано-Франківськ)

3

10

9

9

2

25

0,0207

0,0207

1

9

3

39

0,0092

0,0092

19

2

0

28

6,0714

6,0714

0,49052

2

Кащук Юрій
(ВК Рожнів)

1

4

5

3

0

10

0,0296

0,0296

0

3

0

9

0

0

2

0

0

3

2,6667

2,6667

0,48693

3

Тирпак Юрій
(Академія Епіцентр-Подоляни м.Івано-Франківськ)

3

10

3

5

0

14

0,0069

0,0069

3

6

8

40

0,0253

0,0253

8

0

1

15

4,6667

4,6667

0,48622

4

Бойко Олександр
(ВК ”Великокучурівська ТГ”)

3

11

11

13

0

28

0,0199

0,0199

3

3

1

28

0,0072

0,0072

7

1

0

10

6,6

6,6

0,46557

5

Багнюк Володимир
(ВК Рожнів)

3

11

6

6

0

19

0,0127

0,0127

6

6

0

38

0,0127

0,0127

14

3

0

20

6,05

6,05

0,45988

6

Карнас Олександр
(ВК Борщів Поліція охорони ЗУНУ-2)

3

12

10

17

0

32

0,019

0,019

2

4

0

36

0,0038

0,0038

20

7

1

31

4,6452

4,6452

0,45093

7

Бабій Едуард
(ВК "Берегомет")

3

11

8

5

0

16

0,0147

0,0147

2

4

1

17

0,0055

0,0055

13

4

0

20

4,95

4,95

0,43434

8

Кузь Костянтин
(ВК ”Великокучурівська ТГ”)

3

10

7

19

0

28

0,0127

0,0127

2

2

0

36

0,0036

0,0036

5

7

0

16

-1,25

-1,25

0,40333

9

Маціборчук Володимир
(НАДПСУ Поділля м.Хмельницький)

3

12

4

7

1

19

0,0077

0,0077

2

1

1

35

0,0058

0,0058

13

4

4

29

2,069

2,069

0,39052

10

Ритор Андрій
(Збірна України U-16)

3

8

4

4

3

15

0,0086

0,0086

1

5

1

19

0,0043

0,0043

4

1

1

17

0,9412

0,9412

0,38704

11

Моісеєнко Данило
(Академія Епіцентр-Подоляни м.Івано-Франківськ)

3

10

3

6

1

18

0,0065

0,0065

2

6

0

29

0,0043

0,0043

5

3

2

15

0

0

0,37341

12

Дилей Анатолій
(ВК ”Великокучурівська ТГ”)

2

9

3

13

0

22

0,0081

0,0081

0

1

0

30

0

0

13

2

0

18

5,5

5,5

0,37134

13

Яскульський Антон
(НАДПСУ Поділля м.Хмельницький)

3

12

0

3

1

8

0

0

4

8

1

53

0,0096

0,0096

16

5

2

39

2,7692

2,7692

0,36656

14

Хотінець Іван
(Академія Епіцентр-Подоляни м.Івано-Франківськ)

3

5

2

4

0

8

0,0043

0,0043

1

2

0

12

0,0022

0,0022

6

1

1

14

1,4286

1,4286

0,35382

15

Сорока Максим
(НАДПСУ Поділля м.Хмельницький)

3

12

2

7

0

18

0,0038

0,0038

0

6

1

31

0,0019

0,0019

13

3

3

26

3,2308

3,2308

0,35304

16

Шенделар Максим
(ВК "Берегомет")

1

1

1

1

0

2

0,0055

0,0055

0

0

0

3

0

0

2

4

0

6

-0,3333

-0,3333

0,34756

17

Стиць Денис
(ВК "Берегомет")

3

10

1

4

0

6

0,0018

0,0018

2

4

0

17

0,0037

0,0037

3

1

0

6

3,3333

3,3333

0,34506

18

Хоменюк Олексій
(НАДПСУ Поділля м.Хмельницький)

2

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

19

Дубенчук Ігор
(ВК Рожнів)

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

20

Ільків Андрій
(Академія Епіцентр-Подоляни м.Івано-Франківськ)

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

21

Розгонюк Даніїл
(ВК Борщів Поліція охорони ЗУНУ-2)

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

0

1

0

1

-1

-1

0,31764

Розрахунок Рейтингу

Центральний Блокуючий

рейтинг займає в обліковому записі:

  • Індекс подачі (Sv ind.): позитивні подачі розділили загальну кількість очок набраних обома командами (рейтинг доступний лише в тому випадку коли гравець здійснив принаймні одну подачу за партію)

  • Індекс атаки (Sp ind.): позитивні атаки мінус негативні атаки розділили загальні атаки (рейтинг доступний лише якщо гравець здійснив щонайменше три атаки за партію)

  • Індекс блоку (Bl ind.): позитивні блоки розділили загальну кількість очок обох команд

Фінальний рейтинг базується на підсумковому "індексі" який визначає вплив позиції на гру, іншими словами, важливість позиції щодо ймовірності виграшу. Цей фінальний Індекс обчислюється з урахуванням індексів для кожного окремого одиночного навику (“ind.” columns) і коефіцієнт, який вказує на "важливість" позиції для визначення ймовірності успіху для команди. Кожен окремий індекс майстерності обчислюється, враховуючи позитивні та негативні навички, виходячи з кількості очок, відіграних команд і помножених на коефіцієнт, який вказує на важливість майстерності цієї позиції для визначення ймовірності успіху для команди. Піктограми поруч із кожним стовпцем майстерності дають уявлення про "вагу" вміння, що визначає ймовірність успіху для команди в цій позиції. Фінальний Індекс розраховується також з урахуванням наступних критеріїв:

  • Мінімальна кількість Подач за партію:  1

  • Мінімальна кількість Нападаючих ударів за партію:  1

Подача

  • # подача ейс

  • / половина очка

  • = помилка подачі

Атака

  • # очко

  • / заблокований

  • = помилка

Блок

  • # очко

  • / Торкання Сітки

  • = руки за

Застосовуються фільтри

  • Мінімальна кількість зіграних Матчів:  1